Määr Vaimse Tervise Ravi, kasvades Kiiremini Lastele Kui Täiskasvanutele (UURING)

tervis n?uanded naha akne

Leukeemia ravi, liitreaalsuse, ja edusammud Alzheimeri tõve ravi on juhtiv tasuta tuleviku jaoks tervishoid. Õed led-iga peamised tervise reformi ajalugu. Ööbik reformitud haigla ja battlefield tervist.
Lillian Wald alustas reformida avaliku tervise õenduse üliõpilane, hiljem luuakse Henry Street Settlement pakkuda hoolt vaeste ja immigrantrahvastiku. Mary Breckinridge, õde-ämmaemanda, reformitud ema-lapse ja perekonna tervise asutamisest Piiri Õendusabi Teenus, harimine ja kus õdede-ämmaemandate ja millega family care keskustes Apalatshid Mäed. Margaret Sanger reformitud reproduktiivtervise ning-Dame Cicely Saunders, tuntud oma rolli birthing, et varjupaigas liikumine, mis rõhutas palliatiivse ravi.

Viimastel aastatel on teadlased ja uurijad on kindlaks tehtud haigus, mida nimetatakse une seotud valus tumescence, või SRPEs lühikeseks. Arstide juures kliinikus Hollandis läbi retrospektiivne uuring, mis vaatles mehed, kes külastas kliinikus aastatel 1996 ja 2015 ja olid, kellel on diagnoositud SRPEs. Nad tõrjutud mehed, kes esitas tõendid muud haigusseisundid, mis võivad arvesse nende valus tumescence.

Näiteks mehed, kes olid diagnoositud Peyronie tõbi, mis on sageli tähistatud liige valu ajal tumescence, ja mõned terved mehed, kelle liige valu, mis oli seotud paistes pea ja/või liiga pingul prepuce ei arvestata.

Kas teadsite, et akne võib olla põhjustatud allergia? Allergia on loomulik reaktsioon, et teie immuunsüsteem kasutab tõrjuma midagi, mis on püüdnud teha seda teed, et sees oma keha. Probleem on selles, et teie keha saab mõnikord lõpuks võitlus asju ta lihtsalt ei ole vaja, sest see oli valesti programmeeritud seda tegema. Allergia spetsialist saab aidata testimine, et leida, mis allergia sul on. See võiks olla midagi lihtsat, nagu piimatooted, või see võiks olla keerulisem, nagu parafiin oma juukselakiga. Kui teie allergia on piisavalt halb, allergoloogi võib isegi teile kaadrid, mis aitavad reprogram teie keha, nii et see enam võitleb asju ta ei pea võitlema.

Söömine häire on keeruline psühholoogiline ja meditsiiniline seisund, mis võib oluliselt mõjutada inimese elukvaliteet, suhted teistega, ja üldist toimimist ilma söömishäireid ravi. Kuigi söömine häire võib olla kord aitas isik toime tulla olukorras oma elu, see viib sageli tugev emotsionaalne valu ja kannatusi.

Ilma mingi sekkumise või ravi spetsialiseeritud söömishäireid ravi keskused , söömishäireid võib muutuda krooniliseks, on laastav emotsionaalseid ja füüsilisi tagajärgi, ja võib olla eluohtlik.

Esimene kord mul oli aastaselt ühe raviks ureetra stricture oli Endoskoopiline Sise-Urethrotomy.

Protseduuri tehakse paigaldamisel on endoscope arvesse kusiti. Arst otsib stricture ja siis lõikab stricture noaga. Kateeter on siis jäänud koha mitu päeva, et lõikus paraneda. Operatsioon on nüüd läbi, kas lõikus, mille nuga või laser. Ka seda saab nüüd teha electrocautery. Need on elektrilised impulsid, et kõrvaldada armiline kude.